Hakkımızda

Dinamik yapı teknikleri, deneysel bir şekilde farklı mataryeller ve geleneksel motiflerle birleştiren projelere imza atan İstanbul merkezli Selçuklu Turizm ve İnşaat, Türkiye çapında ağırlıklı olarak iş merkezleri ve konut prolerine imza atmıştır.

Modern mimariyi, geleneksel motiflerle sentezleyen projeleri değerlendirirken, farklı renk ve materyelleri kullanarak, bulunduğu çevreye farklı bir dinamizm ve değer katan projelerle bilinen Selçuklu Turizm ve İnşaat, 1989 yılında Seztur olarak turizm yatırımlarına başlamış, ve Bodrum Torba' da 65 Villalık Özak Villaları ile projelerine devam etmiştir. 2000 yılında Selçuklu Ecza Holding' in İnşaat grubu olarak faaliyetlerine devam eden firmamız, Selçuk Eczanın ihtiyaçları doğrultusunda özellikle depoculuk ve lojistik yatırımlarına girmiştir.

İş merkezi, konut ve turizm yatırımları ile tecrübe ve marka değeri edinerek yoluna devam eden firmamız son olarak Tabanlıoğlu Mimarlık Ofisi'nin projelendirdiği Nakkaştepe'de bulunan Selçuk Ecza Genel Merkezi ile Dünya Mimarlık Festivali'nde Gelecek Ofis kategorisinde birinci olmuştur.

Son yıllarda özellikle konut geliştirme projelerine ağırlık veren Selçuk grubu, Selçuklu Residences, Altunizade Konakları ve Haydarpaşa otel projelerine İstanbul'da devam etmektedir.

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu